Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’in 8 aylık evliliği bitiyor! Adliyeye ayrı ayrı geldiler

 Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’in 8 aylık evliliği bitiyor! Adliyeye ayrı ayrı geldiler
Okunuyor Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’in 8 aylık evliliği bitiyor! Adliyeye ayrı ayrı geldiler

Oyuncu Demet Özdemir ve şarkıcı Oğuzhan Koç çifti, geçtiğimiz sene ağustos ayında görkemli bir düğünle nikah masasına oturdu. Geçtiğimiz aylarda evliliklerinde kara bulutlar dolaşmaya başlayan çift, boşanma kararı aldı. Bir süredir ayrı yaşayan ikilinin davaları bugün Adalar Adliyesi’nde görülecek.

SORULARA CEVAP VERMEDİLER

İki ünlü isim duruşmanın görüleceği Adalar Adliyesi’ne ayrı ayrı geldi. Demet Özdemir adliyeye yalnız girerken Koç da yakın arkadaşı Tolga Akış ile geldi. Magazin Kuryesi tarafından görüntülenen ikili, soruları yanıtsız bıraktı. Anlaşmalı boşanma davası açan çift, birbirinden bir şey talep etmeyecek.

“EVLİLİĞİMİZİ YÜRÜTEMEDİK”

Geçtiğimiz haftalarda Instagram hesaplarından ortak bir açıklama yapan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, “Evliliğimizi bir süredir yürütemediğimizi görüp sona erdirme kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor; onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas şekilde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz. Siz basın mensubu arkadaşlarımızın da bu sürece aynı hassasiyetle yaklaşmasını önemle rica ediyoruz” ifadelerini kullanıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın